Nie tylko filmy

Czyli co chciałbyś aby było w filmotece.
PatrykDutkowski
Posty: 26
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:16

Nie tylko filmy

Post autor: PatrykDutkowski » 26 lis 2011, 15:18

Witam, a może by tak do filmoteki wprowadzić seriale - to też rodzaj filmu bo programów do katalogowania seriali prawie nie ma, albo może wie ktoś jakie??

Pacer
Administrator
Posty: 279
Rejestracja: 21 mar 2010, 23:55

Re: Nie tylko filmy

Post autor: Pacer » 09 gru 2011, 23:57

Aby dobrze rozeznać się w serialach będę musiał chyba wprowadzić dodatkowe okno, które w przystępny sposób będzie wyświetlało w formie drzewa, strukturę seriali na podstawie głównej tabeli, mam tu na myśli coś typu nazwa_serialu/sezon/odcinek, czy takie coś byłoby pomocne w katalogowaniu?

Rostom
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2011, 12:10

Re: Nie tylko filmy

Post autor: Rostom » 11 gru 2011, 23:29

Pacer pisze:Aby dobrze rozeznać się w serialach będę musiał chyba wprowadzić dodatkowe okno, które w przystępny sposób będzie wyświetlało w formie drzewa, strukturę seriali na podstawie głównej tabeli, mam tu na myśli coś typu nazwa_serialu/sezon/odcinek, czy takie coś byłoby pomocne w katalogowaniu?
Tak, popieram. Właśnie o to chodzi. No i wtedy możliwość przypisania jednej miniatury, opisu itd. do wielu pozycji w tabeli. Mówiąc inaczej do głównego korzenia serialu.

PatrykDutkowski
Posty: 26
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:16

Re: Nie tylko filmy

Post autor: PatrykDutkowski » 19 gru 2011, 15:16

tak bardzo pomocne bo mam nie tylko filmy ale też seriale (i to dużo) i przydałoby się je z katalogować, jak byś mógł zrobić to byłoby świetnie :)

ODPOWIEDZ